Witam, w Rajgrodzie na cmentarzu grasuje zlodziej kwiatow i zniczy. Jak ludzie potrafia byc tak okropni, bez serca a przede wszystkim bez mozgu, bo tego nie mozna okreslic w delikatniejszy sposob. Do złodzieja ktory kradnie; nie dotykaj jak nie twoje, jak masz sumienie I czelnosc pokazywac sie w kosciele po takich wybrykach. Wstyd.
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone
