UWAGA

poniedziałek, 22 czerwca 2026

Nakrętki od napojów

Gdzie można oddać nakrętki? Czy ktoś potrzebuje? Kiedyś były zbierane np. na wózek inwalidzki. Czy nadal to jest praktykowane?

Nakrętki możesz wrzucić do koszka w wejściu na pływalnię

w przedszkolu nr 2 zbieraja

W każdym sklepie Gama można oddać. Nie wiem czy jest przydatne ale skoro zbierają to chyba tak

W przedszkolu nr 4 też zbierają nakrętki:-)

Dzięki za podpowiedzi :-)

Urząd Miasta - na holu

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.